Main Menu
Top Menu

Педагогічний колектив

Методоб’єднання вчителів-філологів

  1. Петращук О.Б. – учитель укр. мови та літератури вищої категорії;
  2. Петрюк Т.Д. – учитель укр. мови та літератури вищої категорії;
  3. Робуляк В.М. – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, старший вчитель;
  4. Ткач І.В. – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, старший вчитель;
  5. Банарь Л.І. – учитель зарубіжної літератури вищої категорії, старший вчитель;
  6. Білоус Н.В. – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, старший вчитель;

Методоб’єднання вчителів іноземної мови

  1. Павук О.В. – учитель англ. мови вищої категорії; старший вчитель
  2. Покальська О.М. – учитель англ. мови вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю.Федьковича»;
  3. Ящук В.М. – учитель англ. мови вищої категорії; старший вчитель;
  4. Шаповалова Я.С. – учитель англ. мови вищої категорії, вчитель-методист;
  5. Пилипчук Л.Г. – учитель англ. мови, спеціаліст;
  6. Мельник Р.А. – учитель англ. мови, спеціаліст;
  7. Шарагова О.В. – учитель німецької мови, спеціаліст;

Методоб’єднання вчителів точних дисциплін 

  1. Греневич Т.С. – учитель математики вищої категорії, вчитель-методист
  2. Лукова С.М. – учитель математики вищої категорії, старший вчитель;
  3. Глібіщук Ю.Е. – учитель математики другої категорії;
  4. Козачук Ж.В. – учитель інформатики вищої категорії;
  5. Габора Г.В. – учитель інформатики вищої категорії, старший вчитель;
  6. Сопільник Т.М. – учитель фізики вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України»;
  7. Шинкура О.М. – учитель математики та інформатики, спеціаліст.

Методоб’єднання вчителів суспільних дисциплін

  1. Вередіна О.Я. – учитель історії вищої категорії, старший вчитель;
  2. Петруник Е.В. – учитель історії вищої категорії, вчитель-методист;
  3. Мерлюк В.В. – учитель предмету захист України, спеціаліст;

Методоб’єднання вчителів природничих наук

  1. Гірка О.Ю. – учитель хімії вищої категорії, вчитель методист;
  2. Зелковська В.С. – учитель географії вищої категорії, старший вчитель, «Відмінник освіти України»;
  3. Стойка Т.В. – учитель біології вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю.Федьковича»;
  4. Фенюк Н.В. – учитель біології вищої категорії, вчитель-методист;

Методоб’єднання вчителів трудового, фізичного, естетичного виховання

  1. Бойко С.М. – учитель трудового навчання, вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України».
  2. Лукій В.Б. – учитель трудового навчання, вищої категорії, старший вчитель;
  3. Фочук Г.О. – учитель образотворчого мистецтва, вищої категорії, вчитель-методист, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»;
  4. Попов В.В. – учитель фізичної культури, спеціаліст;
  5. Гарамета О.І. – учитель фізичної культури, спеціаліст;
  6. Сернецька О.Ю. – учитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії;
  7. Ткачук Г.М. – учитель музичного мистецтва, спеціаліст ІІ категорії;

Методоб’єднання вчителів початкових класів

  1. Букатару Н.В. – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  2. Гончар Р.П. – учитель вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. О. Поповича», «Заслужений учитель України»;
  3. Григорович Л.В. – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  4. Латковська Т.П. – учитель вищої категорії; вчитель-методист
  5. Руссу Т.Д. – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  6. Шкраба О.І. – учитель першої категорії;
  7. Скрижинецька Т.В. – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  8. Тюх І.М. – учитель вищої категорії, старший вчитель;
  9. Фисюк С.Ф. – учитель вищої категорії, вчитель методист;
  10. Танасійчук Т.В. – учитель вищої категорії;
  11. Мариновська А.В. – учитель, спеціаліст;
  12. Яновська Т.І. – учитель, спеціаліст;

Допоміжні служби

  1. Желєзна О.Ф. – соціальний педагог, першої категорії;
  2. Круглашова Н.В. – психолог вищої категорії;
  3. Смольський А.М. – бібліотекар, провідний спеціаліст, вища категорія.