Картинки з 1 вересня 2019 – картинки з Днем знань 2019Дорога шкільна родино!

Нещодавно Україна відсвяткувала 30-річчя віками вистражданої незалежності.

До національної ідентифікації можна ставитися по-різному. Дехто може сказати: «А що ТИ зробив для того, щоб називати себе українцем?»

Насамперед, тут жили покоління людей, котрі вибудовували державу, її історію; виплекали свою культуру й дали старт моєму життю. На цій землі я ступила свій перший крок, промовила перші слова. Україна дала мені життя, освіту й перспективу майбутнього.

Держава починається з нас, з кожного, хто цінує й плекає минуле та з щирістю дивиться в майбутнє.

Дорогі діти, школа, де ви здобуваєте освіту, дає можливості не тільки здобути знання з різних дисциплін, але ступити крок до власної мрії.

Сьогодні ми приймаємо 65 діток до нашого кола здобувачів освіти Чернівецької школи №2. 65 особистостей, від яких залежатиме розвиток України. Дорогі малюки-першокасники, від сьогодні  у вас почнеться життя, де лунатиме дзвінок на урок і з уроку, де кожної миті ви пізнаватимете щось нове у світі різних наук. Ваші перші вчителі згодом непомітно стануть поруч із рідними у вашій свідомості. Нехай кожен день збагатить вас знаннями й радістю буття.

Шановні випускники, надзвичайно задоволена нашій зустрічі на лінійці. Кожен із випускників початкової, чи середньої, чи старшої школи повинен усвідомити, що людина впродовж життя проходить випробування. Не бійтеся цього, знайдіть позитив, бо будь-які перешкоди й труднощі роблять людину сильнішою. Як і всі учителі закладу, радію вашим перемогам та знаю, що все буде гаразд.

Шановні вчителі, батьки, діти, дозвольте побажати всім вам мирного неба, міцного здоров’я та оптимістичного майбутнього.

Слава Україні!